۵۶۴ بانوی ایلامی در جشنواره «مهرواره با نور» شرکت کردند

دبیر ستاد مهرواره بانور در استان ایلام گفت: مهرواره با نور یک طرح کشوری است که تا ۹ آذرماه ادامه دارد و تاکنون ۵۶۴ بانوی ایلامی در «مهرواره با نور» شرکت کرد‌ه‌اند.

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، مریم بیگ محمدی در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت و فعالین عرصه های فرهنگی گفت: با توجه به شناختی که نسبت به بانوان استان ایلام وجود دارد، پیش بینی می‌شود تعداد زیادی از بانوان فعال در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: طرح مهرواره در رابطه با یک جریان سازی فرهنگی در عرصه مهر، محبت، دغدغه فکری نسبت به افراد دیگر جامعه به جز خانواده صورت گرفته و هدف اصلی آن، جریان سازی الگوی یک زن مسلمان است.

بیگ محمدی همچنین بیان داشت: این طرح در حوزه خانواده رقم خورده و در بخشهای متنوع مانند سبک زندگی اسلامی، ازدواج و تشکیل بنیان خانواده، روابط زوجین، فرزندآوری، فرزندپروری، سلامت در خانواده و اقتصاد در خانواده مطرح است که بانوان فعال در این عرصه‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره، در این طرح ثبت نام نمایند.

دبیر جشنواره مهرواره بانور در استان ایلام اظهار داشت: این جشنواره در سه سطح شهرستان، استان و ملی برگزار می‌شود و کسانی که در سطح شهرستان حائز رتبه شوند به مرحله استانی راه پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه در پایان، امتیازهای کسب شده افراد ارزیابی می‌شود و بر اساس آن در مرحله ملی سنجیده می‌شوند، گفت: در این جشنواره، محدودیت سنی و تحصیلی وجود ندارد و اکثر بانوان می‌توانند دراین طرح شرکت کنند.

بیگ محمدی  در مورد جوایز جشنواره نیز عنوان کرد: در سطح ملی ۱۴ سکه بهار آزادی به ۱۴ برگزیده اول حل مسئله، کمک هزینه سفر مشهد مقدس و ۱۴ نیم سکه بهار آزادی به ۱۴ برگزیده در مرحله ثبت خاطره نویسی و تجربه اهدا خواهد شد.

دیگر رسانه‌ها:

جام جم آنلاین

 

, ,
نوشتهٔ پیشین
شرکت ۲۶۶ بانوی آذربایجان غربی در مهرواره بانور
نوشتهٔ بعدی
وقتی جدیت و عزم راسخ بانوی خوزستانی مشکلات را از رو می‌برد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید