بانوی خلخالی در «مهرواره بانور» زمینه اشتغال ۱۵ نفر را فراهم ساخت

دبیر «مهرواره بانور» استان اردبیل از ایجاد اشتغال برای ۱۵ نفر از بانوان توسط بانوی کارآفرین خلخالی خبر داد.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور حجت الاسلام محمد صادق قاسمی، از اجرای طرح ملی «مهرواره بانور» همزمان با سراسر کشور در اردبیل خبر داد و افزود: «مهرواره بانور» با همکاری شریکه الامامان، بانوان فعال محلات و کنشگران فرهنگی هر منطقه و امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی در دو بخش حل مسئله و خاطره نویسی تبلیغی با بررسی مسائل و مشکلات محلات و رصد نیاز فرهنگی و اجتماعی مناطق مختلف درحال برگزاری است.
وی به فعالیت موثر بانوی مسجدی در شهرستان خلخال در زمینه کارآفرینی و اشتغال ویژه «مهرواره بانور» اشاره کرد و گفت: زینب محمدی یکی از بانوان شرکت کننده در «مهرواره بانور» در اقدامی خیرخواهانه، قدم در مسیر اشتغال زایی در این شهرستان گذاشته و با ایجاد کارگاه خیاطی برای ۱۵ نفر از بانوان سرپرست خانوار کارآفرینی کرده و در حرکت چرخه تولید و اقتصاد نقش موثری ایفا کرده است.
دبیر «مهرواره بانور» استان اردبیل افزود: در بازدیدی که از کارگاه تولیدی خیاطی در شهرستان خلخال انجام شد، از نزدیک در جریان فعالیت‌های این بانوی کارآفرین قرار گرفته و مسائل و مشکلات آنان را برای توسعه کارگاه احصا کردیم.
حجت الاسلام قاسمی ابراز امیدواری کرد: برنامه ریزی لازم برای همکاری با بنیاد علوی در راستای حمایت از کارگاه‌های تولیدی برای توسعه و افزایش میزان اشتغال در بین بانوان سرپرست خانوار انجام شده و در طرح «مهرواره بانور» با گستردگی بیشتری در مناطق مختلف این شهرستان و دیگر شهرستان‌ها اجرا می‌شود.
دبیر «مهرواره بانور» به نتایج این مهرواره در جامعه اشاره کرد و افزود: بانوان نقش اصلی را در اسلامی کردن سبک زندگی خانواده‌ها دارند و می‌توانند به صورت ویژه‌ای روی جامعه تأثیر گذار باشند که در این راستا «مهرواره بانور» به نقش مهم بانوان پرداخت می‌کند.
وی در خصوص نحوه شرکت در «مهرواره بانور» گفت: افرادی که مایل به شرکت در مهرواره هستند، می‌توانند تا ۱۵ آذرماه با مراجعه به سایت «مهرواره بانور» و یا ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۷۵ مسئله مورد نظر خود را انتخاب و ثبت کنند.

, ,
نوشتهٔ پیشین
بانویی که با واسطه‌گری و قدرت کلام خود از دو طلاق جلوگیری کرد
نوشتهٔ بعدی
دبیر ستاد استانی مهرواره بانور لرستان اقدام به اشتغالزایی برای بانوان سرپرست خانوار کرد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید