۴۰۰ بانوی کردستانی در مهرواره «بانور» شرکت کردند

کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، از ثبت نام ۴۰۰ بانوی فعال این استان  در مهرواره «بانور» خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، ئالا شهسواری، کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: طرح مهرواره «بانور» با محوریت استحکام خانواده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کشور در حال برگزاری است.

وی افزود: مخاطبان این طرح همسران ائمه جماعات شهرستان‌ها، بانوان طلبه حوزه‌های علمیه و بانوان فعال قرآنی و بسیجی در مساجد و هیئت‌های مذهبی هستند که در حوزه خانواده فعالیت می‌کنند.

کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه تا کنون ۴۰۰ نفر از بانوان فعال استان کردستان در این طرح شرکت کرده‌اند، بیان کرد: مهلت ثبت‌نام در مهرواره «بانور» تا تاریخ نهم آذرماه تمدید شده است که امیدواریم در این مدت تعداد بیشتری از بانوان فعال کردستانی در این طرح شرکت کنند.

وی افزود: تلاش بانوان برای رشد و تعالی خانواده‌ها در محلات مختلف شهر و استان با شناسایی و حل مسائل آن‌ها می‌تواند اثرات مطلوبی در راستای بهبود وضعیت جامعه داشته باشد.

شهسواری ادامه داد: بهبودی‌ و پیشرفت خانواده‌ها با توجه به کارکردهای آن در زندگی اسلامی و استفاده از الگوهای مناسب در راستای تشکیل، تحکیم و تقویت خانواده از اهداف طرح مهرواره بانور است.

وی به شرکت مخاطبان در این طرح اشاره کرد و افزود: شرکت در این رویداد فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان به فعالیت و تلاش در زمینه جهاد تبیین و فعالیت‌های اجتماعی است.

کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: بانوانی که در این طرح شرکت می‌کنند می‌توانند خاطرات، دست‌نوشته‌ها و نظرات و پیشنهادات خود را درباره بهبود مسائل حوزه خانواده به دبیرخانه این طرح ارائه کنند.

دیگر رسانه‌ها:

خبرگزاری ایکنا

, ,
نوشتهٔ پیشین
بانویی که در هر کار خیری ردپایی از خود به جا گذاشته است
نوشتهٔ بعدی
حکایت سه خواهر طلبه‌ای که خود را وقف مردم کرده‌اند

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید