حجت الاسلام عزت زمانی از عملکرد بنیاد هدایت در برگزاری مهرواره بانور تقدیر کرد

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، از عملکرد بنیاد هدایت در برگزاری مهرواره بانور تقدیر کرد و گفت: بنده اگر قرار باشد تمام بار مسئولیت سازمان در موضوع خانواده را یکجا هزینه کنم، آنجا مهرواره بانور است.

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، حجت الاسلام رضا عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی امروز با حضور در دفتر بنیاد هدایت در قم و در جمع معاونان و همسنگران بنیاد هدایت اظهار داشت: مجموعه فعالیت‌هایی که در بنیاد هدایت تا به امروز شکل گرفته حاکی از آن است که مسئله و میدان برای بنیاد هدایت مهم است؛ مهرواره‌هایی همچون محله همدل و بانور قابلیت این را دارد که توسعه پیدا کنند و امتداد یابند.

وی با اشاره به اهمیت کار در حوزه خانواده و بانوان و موفقیت‌هایی که مهرواره بانور در این عرصه داشته است، گفت: بنده که دبیر ستاد خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی هستم، اگر قرار باشد تمام بار مسئولیت سازمان در موضوع خانواده را یکجا هزینه کنم، آنجا مهرواره بانور است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: شبکه های مردمی ای که در میدان هستند، قابلیت جوشش دارند و ظرفیت‌های خوبی هستند که بنیاد هدایت در این مهرواره و مهرواره‌های قبلی توانسته است آن‌ها را گرد هم آورد؛ بنابراین نباید مهرواره بانور کار خود را متوقف کند. تصویر سازی از نقش زنان از اولویت‌هایی است که در مهرواره بانور این اتفاق به خوبی درحال رقم خوردن است.

دیگر رسانه ها:
سایت بنیاد هدایت

, ,
نوشتهٔ پیشین
جوانانی که واسطه ازدواج جوانان دیگر شدند
نوشتهٔ بعدی
خدمت به مردم سن و سال نمی‌شناسد/ نگاهی آماری و کلی به وضعیت شرکت کنندگان در مهرواره بانور

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید