درخشش استان اردبیل در مهرواره بانور

اردبیل در ابتدای شروع ثبت نام استان‌ها در طرح ملی مهرواره بانور، با کمترین تعداد ثبت نام کننده نسبت به سایر استان‌ها، در رتبه آخر قرار داشت، اما به یکباره و با تلاش مجدانه اعضای ستاد مهرواره بانور این استان، جهش قابل توجهی یافت، تاجاییکه اکنون اردبیل به لحاظ میزان ثبت نام کنندگان در مهرواره بانور به نسبت جمعیت بانوان استان‌ها، رتبه نخست کشور را کسب نموده است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور، طبق آخرین خروجی جدول اعلام آمار ثبت نام کنندگان در مهرواره بانور، استان‌ اردبیل با احتساب میزان جمعیت بانوان استان‌‌ها، اکنون در جایگاه نخست جدول قرار گرفته است.

در این راستا حجت الاسلام محمد صادق قاسمی دبیر اجرایی ستاد مهرواره بانور و راهیار بنیاد هدایت اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهرواره بانور گفت: در یک ماه اول، استان اردبیل به لحاظ میزان شرکت‌کنندگان در مهرواره، با ثبت نام تنها ۶۵ نفر از بانوان در میان سایر استان‌ها در رتبه آخر قرار داشت، اما اکنون بیش از یک هزار بانو از این استان در این طرح ثبت نام کرده‌اند.

وی همچنین به کسب رتبه اول این استان در مهرواره بانور اشاره و عنوان کرد: تاکنون ۱۶۳۲ نفر از بانوان اردبیلی در این مهرواره ثبت نام کرد‌ه‌اند.

حجت الاسلام قاسمی اقدامات انجام شده توسط ستاد مهرواره بانور این استان را برشمرد و خاطرنشان کرد: تشکیل جلسه ستاد استانی، تشکیل جلسه توجیهی و تبیین مهرواره با روسای شهرستان‌ها، تشکیل جلسه تبیین با فعالین فرهنگی هر شهرستان در شهرستان‌ها به صورت مجزا، تبلیغ چهره به چهره توسط بانوان فعال در شهرستان‌ها، تعیین هدیه برای شهرستان فعال در عرصه ثبت نام، پیگیری مستمر از روسای شهرستان‌ها توسط دبیر ستاد و مدیر کل محترم سازمان تبلیغات استان از جمله اقدامات انجام شده می‌باشد.

دبیر مهرواره بانور استان اردبیل در پایان افزود: اقدام مهمی که در استان صورت گرفت، اهتمام و جدی گرفتن کار از سوی مدیر کل بود که با پیگیری‌های مجدانه ایشان، اهمیت کار گوشزد شد و بین شهرستان‌ها رقابت ایجاد شد و این مسئله تاثیر بسزایی در افزایش آمار شهرستان‌های اردبیل و به تبع آن افزایش آمار استان داشته است.

, ,
نوشتهٔ پیشین
استان گلستان در رتبه نخست جدول ثبت مسئله مهرواره بانور قرار گرفت
نوشتهٔ بعدی
مهلت ثبت نام در مهرواره بانور تا نهم آذر ماه تمدید شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید