استان گلستان در رتبه نخست جدول ثبت مسئله مهرواره بانور قرار گرفت

استان گلستان با ثبت بیش از یک هزار مسئله، بیشترین آمار ثبت مسئله را به خود اختصاص و  در جایگاه نخست جدول ثبت مسئله مهرواره بانور قرار گرفته است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور، استان گلستان مدتی است که در جدول اعلام آمار ثبت نام کنندگان در مهرواره بانور خوش درخشیده و در چند هفته اخیر نیز همواره در جایگاه اول تا سوم این جداول قرار داشته است.
در هفته جاری نیز این استان در جدول اعلام آمار ثبت نام کنندگان در مهرواره با احتساب جمعیت بانوان استان‌ها، در رتبه دوم قرار گرفته است.

همچنین این استان‌ با دو هزار و ۱۹۳ شرکت کننده، تاکنون بیشترین آمار ثبت نام کنندگان در این طرح بدون احتساب میزان جمعیت بانوان استان‌ها را به خود اختصاص داده است و در رتبه نخست این جدول قرار دارد.

نکته شایان توجه این است که این استان تاکنون با ثبت یک هزار و ۸۸ مسئله، رتبه نخست جدول ثبت مسئله هفته را نیز به خود اختصاص داده است.

میررسولی راهیار شبکه شریکه الامام و کارشناس پیگیر ستاد مهرواره بانور استان گلستان، پیگیری‌های مداوم، ارزیابی شهرستان‌ها و مشخص نمودن وضعیت شهرستان‌های مختلف این استان در نمودار را از علل مؤثر در جدی گرفتن کار از سوی شهرستان‌ها و کسب رتبه‌های مذکور می‌داند.

گفتنی است طبق گزارشات اعلام شده از سوی دبیرخانه استانی مهرواره بانور گلستان، بیشترین ثبت نام کنندگان این استان، از دو شهرستان‌ مینودشت و گرگان می‌باشند.

, ,
نوشتهٔ پیشین
پنج استان برتر هفته در مهرواره بانور مشخص شدند
نوشتهٔ بعدی
درخشش استان اردبیل در مهرواره بانور

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید