پنج استان برتر هفته در مهرواره بانور مشخص شدند

طبق آخرین گزارشات دریافتی از سوی دبیرخانه مهرواره بانور و براساس جدول اعلام آمار ثبت نام کنندگان در این مهرواره، استان‌های برتر و پیشتاز هفته مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، طبق آخرین خروجی جدول اعلام آمار ثبت نام کنندگان در مهرواره بانور، تاکنون ۲۱هزار و ۴۴۹ بانو از اقصی نقاط کشور در این طرح شرکت کرده‌اند و ۵ هزار و ۱۶۴ مسئله نیز به ثبت رسیده است که استان‌های اردبیل، گلستان و خراسان جنوبی از نظر تعداد ثبت نام‌کنندگان خود با احتساب میزان جمعیت بانوان استان‌‌ها به ترتیب در جایگاه اول تا سوم این جدول قرار گرفتند.

همچنین استان‌های گلستان با دو هزار و ۱۹۳ شرکت کننده، خراسان رضوی با یک‌هزار و ۹۸۹ و خوزستان با یک‌هزار و ۶۴۳ شرکت کننده، به ترتیب بیشترین آمار ثبت نام کنندگان در این طرح بدون احتساب میزان جمعیت بانوان استان‌ها را به خود اختصاص داده‌‌اند.

بر این اساس استان‌های اردبیل، گلستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و خوزستان به عنوان پنج استان برتر هفته در مهرواره بانور معرفی می‌شوند.

گفتنی است مهلت ثبت نام در مهرواره بانور تا ۲۲ مهرماه ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مهرواره به نشانیhttps://mehrvare-banoor.ir/ در این طرح ملی شرکت نمایند.

 

 

, ,
نوشتهٔ پیشین
شریکه الامام موسوی؛ هر فرصتی برای انجام کار مفید و خیر را باید غنیمت شمرد
نوشتهٔ بعدی
استان گلستان در رتبه نخست جدول ثبت مسئله مهرواره بانور قرار گرفت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید