مهرواره بانور؛ حرکتی در مسیر جهاد تبیین

حجت الاسلام والمسلمین قمی با تأکید بر نقش مهم بانوان در عرصه جهاد تبیین گفت: مهرواره بانور و کارهایی از این دست باید در راستای تحقق جهاد تبیین باشد.

به گزارش مهرواره بانور، نشست تبیین گام دوم «مهرواره بانور» با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام رضا عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام میرمحمدیان و حضور مجازی مدیران کل ادارات سازمان تبلیغات سراسر کشور برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام قمی به اهمیت مهرواره بانور اشاره کرد و گفت: باید کارهایی نظیر مهرواره بانور را در راستای جهاد تبیین پیش ببریم. نوکری مجموعه های مردمی وظیفه ما است و هر بزرگواری که کار تبلیغی می کند برای ما بزرگ و ارجمند است و باید بدانیم هدف ما باید تحقق جهاد تبیین باشد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بر اهمیت نقش بانوان تأکید و اظهار کرد: مهرواره بانور فرصتی برای نقش آفرینی بانوان در عرصه جهاد تبیین است.

در بخش دیگری از این نشست حجت الاسلام عزت زمانی به برگزاری مهرواره بانور پرداخت و عنوان کرد: با توجه به وظیفه ای که درحوزه جمعیت و خانواده بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی گذاشته شده است؛ مهرواره بانور زمینه برای پیدا کردن ظرفیت ها بانوان در این حوزه و فراخوانی آن ها است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی حمایت ها و پشتیبانی استان ها باید در حوزه قدم بردارند و نقش آفرینی کنند این مهرواره ظرفیت های مختلفی را در برخی استان ها برای فعالیت بانوان بوجود آورده است و ما امیداریم که استان هایی که حضور کمرنگ تری داشته اند هم از فرصت به وجود آمده استفاده کنند.

در بخش دیگری از این نشست خانم مریم زادقاسمی دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور با اشاره به استقبال بانوان از مهرواره گفت: مرحله دوم مهرواره باید مبتنی بر حمایت از فعالیت های مردمی باشد.

وی افزود: هرچقدر ما بتوایم بانوان فعال بیشتری را شناسایی کنیم از ظرفیت بالاتری از بانوان مجهز می شویم. لازم است همکاران ما در استان ها برای این شرکت کننده ها جلسات حضوری را برگزار کنند و آموزش هایی مانند فرایند حل مسئله را ارائه دهند.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
فیلم | معرفی مهرواره بانور توسط مدیر عامل بنیاد هدایت در برنامه ثریا
نوشتهٔ بعدی
روایت مجاهدت زوج طلبه ایلامی در روستاهای محروم/ از واسطه ۱۰۰ ازدواج تا کاشت چند هزار نهال

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید