امام جمعه کرمانشاه برای همکاری در اجرایی شدن «مهرواره بانور» اعلام آمادگی کرد

آیت الله علما به اهمیت نقش آفرینی بانوان در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و برای همکاری در اجرایی شدن «مهرواره بانور» در استان کرمانشاه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور، آیت الله مصطفی علما امام جمعه کرمانشاه در دیدار با حجت الاسلام طاهر نیا راهیار بنیاد هدایت در کرمانشاه، مهرواره بانور را مصداقی از جهاد تبیین دانست و از همه نهاد‌های متولی حوزه خانواده در سراسر این استان خواست تا برای فراخوان و اطلاع رسانی مهرواره بانور و شرکت بانوان فعال محلات در این رویداد همت گمارند.
وی بر تشکیل ستاد و همکاری و هم افزایی همه نهادهای استانی در این امر خطیر تأکید کرد و افزود: می‌بایست، ظرفیت‌های استانی شناسایی شوند و در این خصوص میان نهادهای مختلف هم افزایی صورت گیرد.
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه بر لزوم مشارکت بانوان به صورت قوی در امر جهاد تبیین تأکید و تصریح کرد: در هر مسئله‌ای اعم از سیاسی، اجتماعی و مسائل فراتر از ابعاد خانواده که بانوان وارد شده‌اند، توانسته‌اند مشکلات بزرگ را حل نمایند و مسائل مربوط به حوزه خانواده نیز به سامان نمی‌رسد، مگر آنکه دختران و بانوان این مرز و بوم در عرصه حضور یابند.
آیت الله علما همچنین اظهار داشت: با توجه به اهمیت نقش‌آفرینی بانوان در عرصه‌های مختلف بویژه در حوزه خانواده، آماده همکاری برای اجرایی شدن «مهرواره بانور» هستیم.

حجت الاسلام طاهرنیا نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از روند اجرایی مهرواره بانور گفت: مهرواره «بانور» مختص بانوان است که به واسطه آن کنشگران بانو در جامعه شناسایی خواهند شد.
راهیار بنیاد هدایت از دعوت از بانوان خادمیار مساجد و گروه‌های جهادی برای شرکت در مهرواره بانور خبر داد و گفت: این مهرواره مختص بانوان و برای شناسایی کنشگران بانو است و امکان ثبت نام برای مردان فعال در عرصه بانوان وجود ندارد.
راهیار بنیاد هدایت در کرمانشاه سالم سازی و تقویت بنیان خانواده، ایجاد امید در محله، هویت بخشی و ایجاد انگیزه در بانوانی که در محله حضور فعالی دارند و حمایت از آنان را از جمله اهداف مهم مهرواره بانور توصیف کرد.

یادآور می‌شود علاقه مندان می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۷۵ در مهرواره بانور ثبت نام و شرکت نمایند.

, ,
نوشتهٔ پیشین
طریقه ثبت نام در مهرواره بانور
نوشتهٔ بعدی
تبادل تجربیات استان‌های مختلف با یکدیگر در زمینه اجرای طرح مهرواره بانور

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید