تبیین مهرواره بانور برای ۳۵۰ بانوی تاثیرگذار استان گلستان

نشست تبیین مهرواره بانور صبح امروز ویژه ۳۰۰ بانوی فعال و تاثیرگذار استان گلستان برگزار شد.

به گزارش دبیر خانه مهرواره بانور، جلسه تبیین مهرواره بانور، به همت معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان و با حضور حجت الاسلام عباسعلی گرزین مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان و ۳۵۰ بانوی فعال و تاثیر گذار گلستان برگزار شد.

به گفته حجت الاسلام رضا دیلمی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، در این جلسه ۳۵۰ بانو اعم از اعضای طرح نهضت پیشرفت بانوان استان، فعالان هیئات مذهبی، فعالان قرآنی، کنشگران اجتماعی و بانوان شریکه الامام کل استان گلستان حضور داشتند که برای آنان جلسه عمومی تبیین مهرواره بانور برگزار شد و جزئیات طرح مهرواره بانور و بویژه اهمیت حل مسائل حوزه خانواده با رویکرد مسجد محوری و اهمیت ارتباط موثر در حوزه خانواده برای آنان تشریح و تبیین شد.

حجت الاسلام دیلمی همچنین از استقبال خوب بانوان از این جلسه خبر داد و گفت: علاوه بر این جلسه عمومی، جلساتی نیز به صورت کارگاهی برای این بانوان برگزار شد و بازخوردهای خوبی از این جلسات از آنان دریافت شد‌.
وی افزود: اهمیت جایگاه بانوان، شئونات مسجد، اهمیت تجمیع ظرفیت‌های حوزه محلات و مسجد در خصوص حل مسائل خانواده از جمله موضوعاتی بود که در این جلسات به آن‌ها پرداخته شد.

گفتنی است مهرواره بانور ویژه بانوان فعال مساجد و با هدف تعالی خانواده برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره می‌توانند عدد یک را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال نمایند.

, , ,
نوشتهٔ پیشین
مرکز امور خانواده و بانوان آستان قدس رضوی پای کار اجرای طرح مهرواره بانور
نوشتهٔ بعدی
کارگاه خاطره نویسی استاد جعفریان ۳

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید