برگزاری نشست هم اندیشی مهرواره بانور در زنجان/ دبیر ستاد استانی مهرواره بانور زنجان مشخص شد

نخستین نشست هم اندیشی مهرواره بانور، با هدف تبیین این طرح و معرفی دبیر و اعضای ستاد استانی این مهرواره، صبح امروز در اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان برگزار شد.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور، حجت الاسلام فیروز علی خسروی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی این استان، حجت الاسلام داود شجاعی راهیار زنجان، حجت الاسلام حسنی مسئول امور قرآن سازمان تبلیغات، روسای دفاتر تبلیغات اسلامی شهرستان‌های این استان، کبری وقوعی نماینده دفتر امور زنان و خانواده استانداری، کبری ایمانی کارشناس امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی زنجان و مریم زادقاسمی دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور در این نشست حضور داشتند.

زاد قاسمی دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور در این جلسه به تبیین این رویداد پرداخت و گفت: مهرواره بانور ورود به حل مسائل حوزه خانه و خانواده با استفاده از ظرفیت مساجد و گروه‌های مردمی فعال در این مکان است؛ چراکه مسجد کارکردهای اثر گذاری دارد و همچنان امن‌ترین مکان برای برطرف کردن مشکلات مردم محسوب می‌شود.
وی در ادامه ضمن اشاره به نحوه شرکت در این مهرواره و تشریح کامل این طرح، از بانوان کنشگر استانی خواستار شد در مهرواره بانور شرکت کنند و به حل مسائل حوزه خانواده بپردازند تا به کاهش مسائل و مشکلات مربوط به این حوزه کمک کرده باشند.

لازم به ذکر است در این جلسه حجت الاسلام فیروز علی خسروی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی این استان، به عنوان دبیر ستاد استانی مهرواره بانور در زنجان انتخاب و معرفی شد.
همچنین رقیه بابایی از مبلغه‌های فعال، حجت الاسلام شجاعی راهیار استان، حجت الاسلام حسنی مسئول امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان، کبری ایمانی کارشناس امور بانوان، آمنه تقی لو راهیار استانی شبکه شریکه الامام زنجان، کبری وقوعی نماینده دفتر امور زنان و خانواده استانداری، ماهرخ بلوری نماینده امور اجتماعی بانوان به عنوان اعضای ستاد استانی مهرواره بانور زنجان انتخاب شدند.

, ,
نوشتهٔ پیشین
انتصاب دبیر و اعضای ستاد استانی مهرواره بانور آذربایجان غربی
نوشتهٔ بعدی
کارگاه خاطره نویسی استاد جعفریان ۱

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید