حجت الاسلام روحانی‌نیا دبیر ستاد استانی مهرواره بانور مازندران شد

حجت الاسلام زین العابدین روحانی نیا معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران به عنوان دبیر ستاد مهرواره بانور این استان انتخاب شد.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور، طی جلسه‌ای با حضور معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی، راهیاران و فعالان فرهنگی مازندران، ستاد استانی مهرواره بانور در این استان تشکیل شد.

در این جلسه ضمن تبیین مهرواره بانور برای حاضرین در جلسه و تاکید بر لزوم ایجاد انگیزه و رغبت در جامعه هدف جهت شرکت در این رویداد، استان مازندران به ۳ منطقه کلی تقسیم شد تا وبینارهایی به صورت مجزا جهت آشنایی با مهرواره برای هریک از این مناطق برگزار شود.
همچنین در این نشست مصوب شد که لیستی از بانوان شریکه الامام ۳ منطقه این استان تهیه و تنظیم شود و پیگیری و هماهنگی‌هایی پیرامون این رویداد با همسران روحانیون مستقر در این استان انجام گیرد.
همچنین تهیه و تنظیم جدول زمان بندی جلسات در این ۳ منطقه و پیگیری و هماهنگی جهت برگزاری نشست‌های هفتگی پیرامون طرح فوق از دیگر تصمیمات مهم این جلسه بود.

در این نشست که به منظور تعیین دبیر و اعضای ستاد استانی مهرواره بانور در مازندران تشکیل شد، حجت الاسلام زین العابدین روحانی نیا معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران به عنوان دبیر ستاد مهرواره بانور این استان انتخاب شد و حجت الاسلام قاسمیان مسئول امور مساجد، حجت الاسلام ادبی مسئول امور اعزام مبلغین، حجت الاسلام فیروزجایی کارشناس اعزام مبلغین سازمان تبلیغات، میررجب عباس نسب مسئول تشکل‌های دینی، شهرام جعفرنژاد کارشناس هیئات مذهبی، حجت الاسلام علی احمدی راهیار استان، نجمه خاتون محمدزاده مسئول امور بانوان اداره کل استان، رقیه مرادی و رقیه ذاکریان عضو نهضت پیشرفت بانوان،‌ زهرا ایمانی راهیار استانی شبکه شریکه الامام مازندران به عنوان اعضای ستاد استانی مهرواره بانور مازندران منصوب شدند.

, ,
نوشتهٔ پیشین
مهرواره بانور؛ فرصتی مناسب برای علاقه مندان به کار در زمینه جهاد تبیین
نوشتهٔ بعدی
کارگاه خاطره نویسی استاد بابایی ۴

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید