مهرواره بانور؛ فرصتی مناسب برای علاقه مندان به کار در زمینه جهاد تبیین

مریم زادقاسمی مهرواره بانور را مصداقی از جهاد تبیین دانست و گفت: شرکت در این رویداد فرصت مناسبی برای علاقه مندان به کار در زمینه جهاد تبیین است.

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، جلسه تشریح “مهرواره بانور” صبح امروز باحضور مدیر کل امور بانوان سازمان تبلیغات، دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور، شبکه راهیاران استان‌ها، کارشناسان بانوان و ستاد نهضت پیشرفت بانوان در استان‌ها برگزار شد.

در این جلسه مریم زادقاسمی دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور با اشاره به ویژگی‌های زن تراز انقلاب اسلامی گفت: یکی از نگاه‌های غلط و نادرست این است که اگر زنی قرار است به عنوان زن تراز انقلاب اسلامی اقدامی انجام دهد، باید در نقش ابر زن ظاهر شود؛ اما در محیط پیرامون ما بانوان بسیاری هستند که در حال حل مسئله و گره گشایی هستند که اصلا دیده نمی‌شوند.
وی افزود: اتفاقی که در مهرواره بانور در حال رقم خوردن است، هویت بخشی به این دسته از بانوان است که اقدامات آن‌ها به شدت گره گشا می‌باشد.
دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور مهمترین اهداف برگزاری این مهرواره را برشمرد و بیان کرد: سالم سازی و تقویت بنیان خانواده، ایجاد امید در محله، هویت بخشی و ایجاد انگیزه در ظرفیت عظیم بانوانی که در محله حضور فعالی دارند، اما حمایت و یا دیده نمی‌شوند، از مهمترین اهداف ما در این رویداد می‌باشد.
زادقاسمی افزود: اگر ظرفیت عظیم بانوان بیش از گذشته فعال شود، یقینا راه حل‌های مناسبی برای حل مسائل در میدان ارائه خواهد شد.
وی مهرواره بانور را مصداقی از جهاد تبیین دانست و گفت: شرکت در این رویداد فرصت مناسبی برای علاقه مندان به کار در زمینه جهاد تبیین است.
دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور همچنین اعلام داشت: از مسئولین و پژوهشگران دعوت می‌کنیم تا بعد از برگزاری مهرواره، بر روی داده‌های آن سرمایه گذاری کنند: چراکه راه حل‌های انتخابی بانوان برای حل مسائل، بدون شک با ارزش و کارگشا خواهد بود.

وی از قرار داشتن در مرحله فراخوان و تبلیغات مهرواره بانور خبر داد و از کلیه نهادهای متولی حوزه خانواده در سراسر کشور خواستار شد تا خود را صاحب کار بدانند و از آنان برای فراخوان و اطلاع رسانی مهرواره بانور جهت ابلاغ آن به تمامی شبکه و بانوان فعال در محلات یاری طلبید و همچنین حمایت و پشتیبانی از این کنشگران در سطح استان را خواستار شد.

گفتنی است در پایان این وبینار، دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور، پاسخگوی سؤالات حاضرین در جلسه پیرامون این رویداد بود.

, ,
نوشتهٔ پیشین
شناسایی الگوهای قابل تکثیر یکی از مهمترین اهداف طرح نهضت پیشرفت بانوان است
نوشتهٔ بعدی
حجت الاسلام روحانی‌نیا دبیر ستاد استانی مهرواره بانور مازندران شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید