اعضای کارگروه‌های ستاد استانی مهرواره بانور گلستان انتخاب شدند

ستاد استانی مهرواره بانور گلستان تشکیل شد و اعضای کارگروه‌های مختلف این ستاد منصوب شدند.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور، نشستی با موضوع «مهرواره با نور» و با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان، و جمعی از بانوان فرهیخته این استان برگزار شد که در آن اعضای ستاد استانی مهرواره بانور گلستان مشخص شدند.

بنا به صلاحدید حاضرین در جلسه و با توجه به موقعیت استان گلستان و وجود مذاهب و فرقه‌های گوناگون در آن، ستاد استانی مهرواره بانور گلستان به کارگروه‌های مختلفی تقسیم بندی شد و مسئولیت هریک از این کارگروه‌ها بر عهده یکی از اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت که در این میان حجت الاسلام رضا دیلمی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان به عنوان دبیر ستاد استانی مهرواره بانور منصوب شد.
همچنین احمد کوثری مسئولیت کارگروه ادیان و مذاهب ستاد، محمدعلی شاهینی مسئولیت کارگروه مساجد، طاهره صفریان مسئولیت کارگروه بانوان ستاد، محمد رضا راهبی مسئولیت کارگروه تشکل‌های دینی، مریم قندهاری دبیر حوزه شریکه الامامان ستاد، محمد قدوسی مسُول کارگروه قرآنی، سید محسن طاهری مسئولیت کارگروه مبلغین ستاد و محسن نادران مسئولیت کارگروه رسانه ستاد استانی مهرواره بانور گلستان را عهده دار شدند.
فاطمه میررسولی راهیار استانی شبکه شریکه الامام گلستان نیز به عنوان کارشناس پیگیری ستاد و مدیران دفاتر سازمان تبلیغات اسلامی هم مسئولیت تبیین مهرواره بانور در شهرستان‌های این استان را برعهده گرفتند.

حجت الاسلام دیلمی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان و دبیر ستاد استانی مهرواره بانور در این جلسه پیرامون نقش بانوان در شکل گیری تمدن اسلامی بیان داشت: از آنجایی که نیمی از مسئولیت‌های موجود در جامعه بر عهده زنان است، لذا نقش حیاتی بانوان در شکل گیری و یا افول یک تمدن بسیار برجسته و دارای اهمیت است.
وی افزود: در شرایط کنونی نیازمند بانوانی هستیم که در مکتب اسلامی رشد کرده باشند؛ چرا که اولین نهاد انسان‌ساز و مهمترین رکن و نهاد برای اجرای سبک زندگی اسلامی، خانواده و در رأس آن زن می‌باشد و بر همین اساس است که از سوی غرب مورد هجمه‌های فرهنگی در حوزه خانواده و به ویژه زنان و نقش مادری قرار گرفته‌ایم.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به مهم‌ترین شاخصه‌های زن تراز انقلاب اسلامی اذعان داشت: در دنیایی که مملو از مدگرانی، رفاه گرایی و تجمل‌گرایی است، اولین شاخصه زن تراز انقلابی خویشتن‌داری و پرهیز از تجملات است.
وی در پایان مهم‌ترین هدف مهرواره بانور را اجتماع قلوب مسلمین در مسجد برای حل مسئله اعلام کرد و گفت: بانوان به عنوان تاثیرگذارترین افراد می توانند در این مهرواره نقش آفرینی نمایند.

گفتنی است کلیه بانوان علاقه مند به شرکت در مهرواره بانور می توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه ۵۰۰۰۱۷۵ در این مهرواره شرکت نمایند.

, ,
نوشتهٔ پیشین
معرفی کتاب هلهله فرشته ها
نوشتهٔ بعدی
شناسایی الگوهای قابل تکثیر یکی از مهمترین اهداف طرح نهضت پیشرفت بانوان است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید