دبیر ستاد استانی مهرواره بانور خراسان جنوبی منصوب شد

حجت الاسلام بنی خزاعی در نشست برنامه ریزی و هماهنگی مهرواره “با نور”، به عنوان دبیر ستاد استانی این مهرواره در خراسان جنوبی انتخاب شد.

به گزارش دبیرخانه مهرواره بانور، نشست برنامه ریزی و هماهنگی مهرواره “با نور” صبح امروز به همت مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی و با حضور مریم زادقاسمی دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور، حسین رضا نخعی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، محمد بنی خزاعی راهیار استان خراسان جنوبی، طاهره ایران منش مسئول امور بانوان استانداری خراسان جنوبی، زهره دهشیبی معاون برنامه ریزی و نظارت صدا و سیمای این استان، فاطمه شاه بیگی مسئول بانوان قرارگاه خاتم، سیده زینب شکروئی عضو دفتر نماینده معزز ولی فقیه، مرضیه خزاعی راهیار استانی شبکه شریکه الامام خراسان جنوبی، فاطمه همتی مسئول امور بانوان اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی این استان، نمایندگانی از سپاه انصار الرضا و ستاد کانون‌های مساجد خراسان جنوبی، برخی از رؤسای سازمان تبلیغات شهرستان‌های این استان و جمعی از نخبگان استانی در خراسان جنوبی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد رضایی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در این جلسه با تأکید بر بهره‌گیری هرچه بهتر فعالان فرهنگی از فرصت‌ها بیان داشت: دشمن در حوزه‌های مختلف به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است و اعتقادات و باورهای جوانان ما را هدف قرار داده است، لذا لازم است در برنامه ریزی‌ها جهت خنثی سازی اقدامات دشمنان، رویکردهای جدیدی را به کار گرفت.
وی افزود: ما پرچمدار موضوعات فرهنگی در کشور هستیم، لذا خودمان باید مهندسی فرهنگی خوبی داشته باشیم.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به برگزاری مهرواره بانور، این برنامه را یک رویداد بدیع و ابتکاری خواند و اظهار داشت: اگر این مهرواره به صورت مطلوب اجرا شود، برکات زیادی را به همراه خواهد داشت.
وی همچنین از همراهی و همفکری خوب نهادهای این استان با یکدیگر خبر داد و گفت: بحمدالله بین نهادهای این استان همراهی و همفکری خوبی جریان دارد و بدون شک اینکار نیز به صورت مشترک بین سازمان و نهادهای مختلف این استان، به بهترین وجه ممکن پیگیری خواهد شد.

در ادامه این نشست مریم زادقاسمی دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور نیز ضمن اشاره به اهداف برگزاری این مهرواره، مهم ترین مسئولیت بنیاد هدایت را احیای مساجد و گفتمان امامت اعلام کرد و بیان داشت: مهمترین کنشگران حوزه خانواده، بانوان مسجدی و بانوان فعال فرهنگی هستند، بنابراین بانوان ما باید برای حل مسائل محله دغدغه داشته و به صورت جدی پای کار بیایند.
دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور همچنین از حاضرین در جلسه و نهادهای مرتبط این استان خواستار شد تا خود را صاحب این کار بدانند و با جدیت آن را پیگیری نمایند.

از مهمترین مصوبات این جلسه تشکیل ستاد مهرواره بانور در همه شهرستان‌ها تا ۱۲ مرداد ماه، ابلاغ طرح نامه مهرواره توسط بسیج جامعه زنان به تمامی پایگاه‌ها،
ابلاغ طرح نامه توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به تمامی کانون‌های فرهنگی سطح استان، رایزنی با صدا و سیما جهت پخش تیزر مهرواره بانور، تشکیل گروه مهرواره بانور در فضای مجازی جهت هماهنگی و اطلاع رسانی اعضا و برگزاری جلسات مداوم توسط ستاد استانی مهرواره جهت هماهنگی امور بود.

گفتنی است در پایان این جلسه حجت الاسلام و المسلمین بنی خزاعی به عنوان دبیر ستاد استانی مهرواره بانور در خراسان جنوبی منصوب شد.

, ,
نوشتهٔ پیشین
ستاد استانی مهرواره بانور در خراسان شمالی تشکیل شد
نوشتهٔ بعدی
کارگاه خاطره نویسی استاد بابایی ۳

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید