لزوم اطلاع رسانی گسترده و تبیین دقیق مهرواره بانور برای جامعه هدف

قائم مقام بنیاد هدایت خواستار اطلاع رسانی گسترده و تبیین دقیق مهرواره بانور شد و گفت: در مرحله تبیین مهرواره قرار داریم و از مجموعه‌های مختلف و مرتبط خواستاریم از جامعه هدف و کنشگران جهت شرکت در این رویداد دعوت به عمل آورند.

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، حجت الاسلام رضا غلامی قائم مقام بنیاد هدایت در جلسه مجازی شبکه راهیاری بنیاد هدایت که با موضوع مهرواره بانور با حضور راهیاران استانی و همسرانشان برگزار شد، ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری این مهرواره عنوان کرد: این مهرواره به صورت تخصصی در عرصه بانوان طراحی و در آن به مسئله خانواده پرداخته می‌شود.
وی افزود: در این مهرواره هم افزایی گسترده تری از شبکه امامت خواهیم داشت و همه بانوان کنشگر اعم از خواهران بسیجی، کانون های فرهنگی، نهضت بانوان، شریکه الامام و… در آن امکان شرکت خواهند داشت.
قائم مقام بنیاد هدایت همچنین خاطرنشان کرد: مدیریت مهرواره در استان‌ها بر عهده مدیران کل و معاونین فرهنگی سازمان‌های تبلیغات اسلامی در سراسر کشور خواهند بود.
حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی در ادامه اظهار داشت: از بخش های مهم این رویداد در استان‌ها شبکه امامت، نهضت بانوان، شریکه الامام و بانوان فعال در محلات هستند.
وی همچنین از ارائه توضیحات بخش‌های مختلف این مهرواره در قالب پوستر، بروشور و طرح نامه خبر داد و گفت: جلسات توجیهی و تبیینی نیز در این خصوص برگزار شده و درصورت نیاز مجدد برگزار خواهد شد‌.‌
قائم مقام بنیاد هدایت ضمن اشاره به اهمیت این مهرواره، خواستار اطلاع رسانی گسترده و تبیین دقیق مهرواره بانور شد و بیان داشت: در مرحله تبیین مهرواره قرار داریم و از مجموعه‌های مختلف و مرتبط خواستاریم از جامعه هدف و کنشگران برای پیوستن به این مهرواره دعوت به عمل آورند تا هم افزایی بیشتری صورت گیرد.

, , ,
نوشتهٔ پیشین
پوستر سبک زندگی اسلامی
نوشتهٔ بعدی
حق حیات جنین

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید