مهرواره بانور؛ فرصتی برای شناسایی بانوان کنشگر جامعه

زادقاسمی در جلسه شبکه راهیاری بنیاد هدایت گفت: مهرواره بانور مختص بانوان است که به واسطه آن بانوان کنشگر جامعه را شناسایی خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، «مریم زادقاسمی» عضو دفتر امور بانوان بنیاد هدایت و دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور، در جلسه مجازی شبکه راهیاری بنیاد هدایت که با موضوع «مهرواره بانور» و با حضور راهیاران استانی و همسرانشان برگزار شد در تشریح این مهرواره عنوان کرد: مهرواره بانور کار مشترکی فی مابین بنیاد هدایت و اداره کل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی است که در دو بخش کلی حل مسأله و خاطره نویسی پذیرای آثار خواهد بود.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه بانوان، کنشگران مؤثری در جامعه هستند، لذا یکی از اهداف ما این است که تجربیات آن‌ها روایت شود.
زادقاسمی همچنین از تولید و جمع آوری محتوای آموزشی برای هردو بخش این مهرواره خبر داد و گفت: آثاری در این راستا جمع آوری و تدوین شده و جهت استفاده شرکت کنندگان در سایت مهرواره بانور بارگزاری شده است.
دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور خواستار تشکیل ستاد در استان‌ها شد و در این راستا از راهیاران استانی یاری طلبید و خاطرنشان کرد: راهیاران می‌توانند ما را برای شناسایی ظرفیت‌های استانی یاری کنند تا هم افزایی بیشتری صورت گیرد.
وی با اشاره به روند داوری آثار این مهرواره اعلام داشت: همه آثار ارزشیابی خواهند شد، بخش خاطره نویسی این مهرواره توسط داورانی در سطح ملی بررسی خواهد شد و مستقیما کلیه آثار به مرحله نهایی می‌رسند و داوری می‌شوند، بخش حل مسئله نیز در بخش اول در شهرستان داوری خواهد شد و سپس در استان و در نهایت آثار برگزیده در بخش ملی داوری خواهند شد.
زادقاسمی تصریح کرد: با همکاری رسانه بنیاد هدایت، اهداف و ضرورت‌های این مهرواره در قالب فیلم تهیه و به استان‌ها ارسال خواهد شد و شبکه‌های سیما نیز در این خصوص قول همکاری داده‌اند.
وی این مهرواره را مختص بانوان دانست و عنوان کرد: این مهرواره ویژه بانوان و برای شناسایی بانوان کنشگر جامعه است و امکان ثبت نام برای مردان فعال در عرصه بانوان وجود ندارد.
دبیر ستاد مرکزی مهرواره بانور در پایان گفت: علاقه مندان تا اربعین حسینی فرصت شرکت در این مهرواره را دارند و در سایت مهرواره، مشاورین عمومی و تخصصی ما آماده پاسخگویی به سؤالات مخاطبین هستند.

, ,
نوشتهٔ پیشین
مهرواره بانور؛ مهرواره‌ای برای بانوان با محوریت مسجد
نوشتهٔ بعدی
رتبه استان قزوین در جدول آمار ثبت نام کنندگان در مهرواره بانور ۲۲ پله ارتقا یافت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید