زنان در جهاد تبیین موفق‌تر از مردان عمل می‌کنند

رییس سازمان تبلیغات اسلامی در آیین رونمایی از پوستر مهرواره بانور عنوان کرد: زنان وقتی وارد جهاد تبیین می‌شوند به مراتب موفق‌تر از مردان عمل می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهرواره بانور، حجت الاسلام و المسلمین «محمد قمی» رییس سازمان تبلیغات اسلامی دراین مراسم  با بیان اینکه بانوان بدون تعارف کسانی هستند که درهر مسئله غامضی که وارد شوند، تفاوت قابل توجه‌ای ایجاد می کنند، گفت: تاریخ به این امر گواهی می‌دهد که بانوان هر زمانی که در حوزه های مختلف اعم از سیاسی و اجتماعی وارد شدند، توانستند گره‌های بزرگی را باز کنند.

وی با اشاره به اینکه بانوان بدون شک نقش سرنوشت سازی را در پیشرفت یک جامعه ایفا می کنند، افزود: مسئله خانواده که در سازمان تبلیغات اسلامی در کانون توجه قرار گرفته است، هرگز به سامان نمی‌رسد، مگر آنکه دختران و بانوان به این امر اهتمام داشته باشند.

حجت الاسلام قمی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند: ” امروز خانواده توسط دشمنان بشریت مورد هجمه قرار گرفته است” اذعان داشت: عنصرموثری که می‌تواند در این دوره از خانواده صیانت کند، بانوان هستند که می‌توانند در این راستا دست معجزه گر باشند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت جهاد تبیین اظهارداشت: امروز مهم‌ترین مسئله جنگ تبلیغاتی و جهاد تبیین است و زنان وقتی وارد جهاد تبیین می‌شوند به مراتب موفق‌تر از مردان عمل می‌کنند.

وی افزود: این تبیین گاهی به روایت، گاهی به تقدیر از کسانی است که کار پسندیده‌ای را به ثمر رسانده‌اند و گاهی نیز به نشر خوبی ها، مطالبه حق و گفتگوی آزاد اندیشی است.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی همچنین بیان داشت: بانوانی که همواره دغدغه سبک زندگی بهتر را دارند اگر در این عرصه نقش آفرینی موثری انجام دهند، بدون شک شاهد جامعه ای  سالم‌تر، زلال‌تر، بانشاط‌تر و با سبک زندگی بهتر خواهیم بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پایان ازدستگاه‌های حاکمیتی خواستار شد تا به عنوان پشتیبان از خیزش و پویش هم افزایی بانوان حمایت کنند، تا این حرکت بانوان منجر به اتفاقات مبارکی شود.

 

, ,
نوشتهٔ پیشین
آیین رونمایی از پوستر مهرواره بانور
نوشتهٔ بعدی
بانوان؛ مؤثرترین کنشگران حوزه خانواده

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید